Крок за кроком керівництво для використання плагіна Yoast SEO на вашому сайті

 1. Фокус ключове слово
 2. Редактор фрагментів
 3. Аналіз вмісту
 4. Читаність
 5. Соціальні
 6. Додатково

Перш ніж почати читати цей пост, важливо правильно налаштувати плагін Yoast SEO. Ми зробимо це для вас безкоштовно: ГРАФІК ЧАС ДЛЯ ОДНОГО НАШОГО SEO-ГЕНІЮЗУ БЕЗКОШТОВНО

Тепер, коли ви розумієте, як правильно налаштувати плагін Yoast SEO, ми хотіли б, щоб ви зрозуміли мету цього плагіна. The Yoast SEO плагін дозволяє оптимізувати ваш сайт повністю з урахуванням SEO. Ми любимо називати це На місці SEO . Використовуючи цей плагін, у вас є можливість налаштувати всі метадані, отримуючи пропозиції, заохочення та рекомендації щодо найкращих практик роботи з SEO. Тим не менш, ми не можемо підкреслити, що при використанні цього інструменту має величезне значення, якщо ви не в змозі створити дивовижний, унікальний і інформативний зміст, жодна з оптимізаційних методів не буде мати значення. Отже, обов'язково створюйте новий, добре написаний матеріал (зміст і копію). В іншому випадку Google не буде виглядати сприятливо на вашому веб-сайті.

Нижче наведено повне зображення редактора фрагментів Yoast SEO. Цей інструмент є основним компонентом плагіна Yoast SEO. Однак, перш ніж увійти до різних аспектів редактора фрагментів, ви повинні знати, що таке і як використовувати інструмент Focus Keyword.

Однак, перш ніж увійти до різних аспектів редактора фрагментів, ви повинні знати, що таке і як використовувати інструмент Focus Keyword

Фокус ключове слово

Швидше за все, є багато ключових слів, для яких потрібно додати рейтинг . Тим не менш, вам потрібно зосередитися на одному ключовому слові або кількох ключових словах у кластері ключових слів (наприклад, ринопластика Балтімор, ринопластика в Балтіморі, рилопластика Балтимор). Коли Google сканує та індексує Інтернет і припадає на певну сторінку на вашому веб-сайті, краще переконати Google, що ця сторінка відповідає тільки одне питання . Звичайно, весь ваш веб-сайт може відповісти на багато різних галузевих або тангенціальних питань. Але для того, щоб Google визнав, що певна сторінка відповідає певному запиту, кожна з ваших сторінок потребує FOCUS для іншого ключового слова або кластера ключових слів.

Якщо ви шукаєте в Інтернеті, і ви хочете знайти інформацію про пластичних хірургів, які виконують процедури з ринопластики в Балтіморі, ви можете ввести в панель пошуку Google, "ринопластика Балтімор". Сторінка, присвячена ринопластиці, буде повністю оптимізована. Якщо правильно оптимізуватися, Google зрозуміє, що ця сторінка відповідає на запитання користувача щодо пошуку інформації про пластичних хірургів, які виконують процедури з ринопластики в Балтіморі. Отже, якщо ви додатково намагаєтеся оптимізувати інші ключові слова, для яких ви хотіли б зайняти місце на сторінці ринопластики, Google не побачить цю сторінку як спеціально відповідь на запитання користувача.

В цілому, ви хочете, щоб ранг для багатьох різних ключових слів, щоб дати весь сайт найкращий шанс бути відкритим в Інтернеті. Однак виберіть одне ключове слово фокусу або кілька ключових слів у кластері ключових слів, і не намагайтеся оптимізувати для тих самих ключових слів на різних сторінках вашого веб-сайту. Після визначення ключового слова для одного з ваших сторінок вставте ключове слово в панель "Ключове слово фокусу". Yoast SEO тепер дасть вам цінні пропозиції про те, як, де і чому використовувати ключове слово.

Ми також хотіли б відзначити, що якщо ви вирішите перейти на Yoast SEO Premium, у вас буде можливість вводити кілька ключових слів фокусування.

Ми також хотіли б відзначити, що якщо ви вирішите перейти на Yoast SEO Premium, у вас буде можливість вводити кілька ключових слів фокусування

Редактор фрагментів

Є чотири аспекти редактора фрагментів Yoast SEO. Для довідки, будь ласка, подивіться перше зображення на цій посаді всього плагіна Yoast SEO.

Перший аспект, Попередній перегляд фрагмента , дозволяє побачити, як буде виглядати ваша сторінка, коли відображається на сторінці результатів пошуку Google (SERP). Google надає своїм користувачам сторінки на своїх видачах як рекламні оголошення. Тому, коли ви розробляєте свій фрагмент, ви повинні спробувати спонукати користувача натиснути на ваш веб-сайт. Поводьтеся з цією можливістю, щоб рекламувати потенційній аудиторії те, що може запропонувати ваш веб-сайт або сторінку, і чому вони повинні робити "клік". Зробіть свій фрагмент як унікальний і якомога привабливіший, не посилаючи на спам.

Другий аспект, заголовок SEO , - це короткий і стислий опис веб-сторінки. Назва SEO, також відома як a Тег заголовка , це те, що ми хотіли б називати "Органічна реклама". Органічна, тобто ваша сторінка органічно класифікується на Google і не відображається через оголошення з платою за клік. Крім того, заголовок SEO також використовується для соціального обміну. Наприклад, якщо хтось поділився своєю сторінкою в соціальних мережах, буде використаний заголовок SEO.

Третій аспект - Slug (іменований URL) - це фактична адреса веб-сайту або сторінки. Slug має вирішальне значення для цілей SEO як можна вставляти ключові слова в кулі. Використовуючи ключове слово фокусу у вашій кулі, ви допоможете покращити рейтинг. Крім того, як ви розробляєте ваш SEO назву, плагін Yoast SEO автоматично створить найбільш відповідний slug на основі SEO Назва. Тим не менш, ви можете завжди налаштувати кулі в будь-який час, якщо автоматизований slug не має сенсу або не подобається.

Четвертий аспект, мета опис , дає вам ще один шанс трохи довше, але все ще короткий опис вашої сторінки. Тут ви маєте ще один шанс згадати ключове слово "фокус", який допоможе з SEO . Знову ж таки, ви бажаєте спонукати користувача натиснути посилання. Тому скористайтеся цією другою можливістю, щоб донести додому ваше повідомлення.

Аналіз вмісту

Після того, як ваш вміст, копія та аспекти вашого фрагмента завершаться, Yoast SEO надасть цінну інформацію та поради щодо різних способів повністю оптимізувати вашу сторінку. Хоча це зображення надає деякі вхідні пропозиції Yoast SEO, вона не показує повний набір пропозицій. Yoast SEO Аналіз контенту залежить від макета вашого вмісту, як написано копію, як використовується ключове слово фокусу, та інші деталі про вашу сторінку. Наведене нижче зображення ілюструє деякі з найбільш поширених пропозицій.

Ми створили список, що містить більшість пропозицій, з якими ви зіткнетеся, переглядаючи вашу сторінку за допомогою інструмента аналізу вмісту Yoast SEO:

 • Кількість слів - Рекомендований мінімум слів - 300 слів. Якщо менше ніж 300 слів, Yoast SEO заохочує користувача додавати більше вмісту та копіювати, що є актуальним.
  Yoast SEO повідомляє, чи ключове слово фокусу:
  • Не відображається або не відображається у назві SEO.
  • Входить до першого абзацу копії. Крім того, додаток заохочує вас переконатися, що тема зрозуміла негайно.
  • Відображається або не відображається в описі
  • Відображається чи не відображається в URL-адресі (Slug).
  • Використовувався раніше для іншої сторінки. Якщо так, плагін заохочує використання нового ключового слова focus
 • Якщо ви пов'язали цю сторінку з іншою сторінкою з тим самим ключовим словом фокусу, плагін повідомить вам про це та запропонує вам розглянути можливість використання нового ключового слова.
 • Yoast SEO також заохочує вас використовувати ключове слово фокус на початку назви SEO, що дає додатковий імпульс вашим рейтингам.
 • Заохочує вас додавати зображення, які також можуть підвищити SEO. Оптимізація тексту заголовка та тексту кожного зображення дозволяє стратегічно вставляти ключове слово в метадані зображення.
 • Плагін повідомляє, чи містить слюнг на сторінці стоп-слово, і якщо так, розглянути його вилучення.
 • Крім того, плагін повідомляє користувачеві, що мета-опис має бути від 120 до 156 символів. Це гарантує, що весь мета опис буде видно на будь-якій видачі.
 • Yoast закликає вас додавати посилання. Зовнішній зв'язок копії з пов'язаними з промисловістю та тангенціально пов'язаними веб-сайтами, які мають як авторитет високого домену, так і повноваження сторінки підвищить рейтинг. Крім того, підключення сторінок власного веб-сайту також збільшує рейтинг. Ми рекомендуємо дві взаємопов'язані та дві зовнішні посилання.
 • Yoast також може повідомити вам, якщо заголовок сторінки занадто короткий або занадто довгий. Потім програма Yoast нагадає вам про створення заголовка сторінки з запрошенням до дії.
 • Іноді Yoast SEO повідомляє, що якщо ви вирішите перейменувати URL-адресу, ви перевіряєте старий URL 301 перенаправлення на новий.
 • Якщо плагін вважає, що мета-опис відсутній, він нагадає вам про два запитання:

Читаність

Мало того, що Yoast SEO допомагає з аналізом вмісту, але Yoast також дає цінні рекомендації щодо змісту та структури копіювання. Вкладка Readability дає змогу зрозуміти багато різних факторів, включаючи належну кількість слів у підзаголовках, структуру речення, процентний вміст пропозицій пасивний стан , як ваша копія балів у Легкість читання Flesch тест, довжина абзаців занадто коротка або занадто довга, а відсоток речень, що містять a перехідне слово . Якщо ви дотримуєтеся рекомендацій інструментів аналізу вмісту та читання, ви можете бути впевнені, що ваш вміст та копії ідеально оптимізовані для цілей SEO.

Соціальні

Yoast SEO може дати вам можливість налаштувати, як ваша сторінка буде відображатися на Facebook і Twitter. За допомогою інструмента «Соціальний» ви можете налаштувати назву, опис і зображення Facebook і Twitter. Соціальна настройка дозволить відрізнятися від того, як ваша сторінка відображається в результатах пошуку Google SERP та Facebook і Twitter.

Додатково

Нарешті, Yoast SEO дає вам можливість легко індексувати або noindex вашої сторінки. Якщо сторінка містить тонкий вміст або дубльований вміст, можна скористатися неіндексовою сторінкою, щоб ви не були покарані Google. Проте завжди слід намагатися мати великий вміст і ніколи не дублювати вміст, щоб Google міг індексувати більше сторінок. Чим більше сторінок індексується компанією Google, тим більше шансів у вас збільшити рейтинг і залучити трафік на ваш сайт.

Чим більше сторінок індексується компанією Google, тим більше шансів у вас збільшити рейтинг і залучити трафік на ваш сайт

Пов'язані

Похожие

可共享的内容是新的SEO王 搜索营销和社交营销正在融合 您是否注意到Facebook正试图变得更像搜索引擎 谷歌 试图变得更加社交? 我一直在密切关注 搜索引擎大战 多年来。 曾几何时,搜索大战由Google,MSN和Yahoo!组成。 那些日子已经一去不...
可共享的内容是新的SEO王 搜索营销和社交营销正在融合 您是否注意到Facebook正试图变得更像搜索引擎 谷歌 试图变得更加社交? 我一直在密切关注 搜索引擎大战 多年来。 曾几何时,搜索大战由Google,MSN和Yahoo!组成。 那些日子已经一去不回。 今天,它归结为谷歌,Facebook和微软Bing。 当Facebook推出他们的
在拉合尔巴基斯坦的SEO服务 最佳实践为您的网站搜索引擎优化是您计划和改善您的网站,使您的网站从所有SEO角度刷新,例如物质,图片和代码是SEO精简的点。 开始您的网站搜索引擎优化的最佳时间是您的网站最近发布的新物质和图片的点,利用此培训巴基斯坦的SEO服务公司(第一个想法网站)可以获得改善定位的迹象。 我们在巴基斯坦提供最好的SEO套餐。 然而,巴基斯坦拉合尔的SEO服务公司有能力通过应用SEO专家安装方法来增强他...
在拉合尔巴基斯坦的SEO服务 最佳实践为您的网站搜索引擎优化是您计划和改善您的网站,使您的网站从所有SEO角度刷新,例如物质,图片和代码是SEO精简的点。 开始您的网站搜索引擎优化的最佳时间是您的网站最近发布的新物质和图片的点,利用此培训巴基斯坦的SEO服务公司(第一个想法网站)可以获得改善定位的迹象。 我们在巴基斯坦提供最好的SEO套餐。 然而,巴基斯坦拉合尔的SEO服务公司有能力通过应用SEO专家安装方法来增强他们的网站内容,元数据,图像,URL等,从而在搜索引擎优化中获得当前的计划网站。 然而,独特的组织试图让他们的网站在谷歌定位,但他们所有的帐户非真实的关于他们的网站实质和口碑厚度和重定向比例。 他们只需要他们的网站完成所有内容,除非他们不修改他们在网站上使用的物质。 他们通过现金进行现场规划和升级,但是,当花在内容上的时间让他们感到困惑时。 后来,当他们的网站受到Google的影响时,这种不满变成了他们的困扰。 无论如何,我只是为了正念目的而组织这个。 第一个想法网站开发,域名注册和托管公司提供最好的和
याहू सेवाओं में एसईओ सेवा आपकी साइट एसईओ के लिए सबसे अच्छा अभ्यास वह बिंदु है जिस पर आप अपनी साइट की योजना...
याहू सेवाओं में एसईओ सेवा आपकी साइट एसईओ के लिए सबसे अच्छा अभ्यास वह बिंदु है जिस पर आप अपनी साइट की योजना और सुधार करेंगे, अपनी साइट को सभी एसईओ कोणों जैसे कि पदार्थ, चित्र और कोड को एसईओ स्ट्रीमलाइन से ताज़ा करें। आपकी साइट का एसईओ शुरू करने का सबसे अच्छा समय वह बिंदु है जिस पर हाल ही में आपकी साइट को नए पदार्थों और चित्रों के साथ प्रकाशित किया गया है, पाकिस्तान में इस प्रशिक्षण एसईओ सेवा कंपनी (पहला विचार वेब) का उपयोग करके सुधार स्थिति के संकेत मिल सकते हैं। हम पाकिस्तान में सबसे
למעלה SEO ספרים שלום חברים! מציאת ספרים SEO כדאי באמת לא קל. העובדה היא כי מנועי החיפוש מתקדמי...
למעלה SEO ספרים שלום חברים! מציאת ספרים SEO כדאי באמת לא קל. העובדה היא כי מנועי החיפוש מתקדמים במהירות רבה, יותר ויותר אלגוריתמים חדשים החיפוש מופיעים. מה אתמול מותר לאתר להיכנס TOP, היום לא יכול לעבוד. בתנאים אלה, גם בעת פרסום ספר חדש, המידע המוצג בו אינו יכול להיות רלוונטי לחלוטין. באינטרנט ישנם שני ספרים גדולים על אופטימיזציה למנועי חיפוש, אשר מתעדכנים כל הזמן מעודכן. שניהם חופשיים
תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO חיפוש שיווק ושיווק חברתי הם מת...
וכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO חיפוש שיווק ושיווק חברתי הם מתכנסים האם שמת לב איך פייסבוק מנסה להפוך יותר מנוע חיפוש כמו ו Google מנסה להיות חברתי יותר?
এসইও ভিডিও কোর্স। বিনামূল্যে এসই প্রশিক্ষণ, সার্চ ইঞ্জিন SEO অপ্টিমাইজেশান, ওয়েবসাইট প্রচার এবং প্রচার। বিনামূল্যে...
এসইও ভিডিও কোর্স। বিনামূল্যে এসই প্রশিক্ষণ, সার্চ ইঞ্জিন SEO অপ্টিমাইজেশান, ওয়েবসাইট প্রচার এবং প্রচার। বিনামূল্যে
הדרכות וידאו ב SEO אופטימיזציה וידאו קורסים על SEO. אימון
הדרכות וידאו ב SEO אופטימיזציה וידאו קורסים על SEO. אימון
关于SEO的视频课程。 免费的seo培训,搜索引擎seo优化,网站推广和推广。 要免费获得下载链接。
关于SEO的视频课程。 免费的seo培训,搜索引擎seo优化,网站推广和推广。 要免费获得下载链接。
ვიდეო კურსები SEO- ზე. უფასო SEO ტრენინგი, საძიებო სისტემა SEO ოპტიმიზაცია, ნახვა ხელშეწყობა და ...
ვიდეო კურსები SEO- ზე. უფასო SEO ტრენინგი, საძიებო სისტემა SEO ოპტიმიზაცია, ნახვა ხელშეწყობა და ხელშეწყობა.
유 할 수있는 콘텐츠는 새로운 SEO 왕인가? 색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까? 당신은 페이스 북이 어떻게 더 많은 검색 엔진과 같이되기 위해 노력하고 있는...
유 할 수있는 콘텐츠는 새로운 SEO 왕인가? 색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까? 신은 페이스 북이 어떻게 더 많은 검색 엔진과 같이되기 위해 노력하고 있는지, 그리고 Google 더 많은 사회가 되려고 노력하고 있습니까? 나는 계속해서 검색 엔진 전쟁 몇 년 동안. 옛날 옛적에 검색 전쟁은 구글, MSN, 야후! 그 시절은 오래 전에 사라졌습니다. 오늘은 Google, Facebook 및 Microsoft Bing으로 이어집니다. 페이스 북이 시작했을 때
SEO სერვისები ლაჰორ პაკისტანში საუკეთესო პრაქტიკის თქვენი საიტი SEO არის წერტილი, რომელიც თქვენ გეგმავთ და...
SEO სერვისები ლაჰორ პაკისტანში საუკეთესო პრაქტიკის თქვენი საიტი SEO არის წერტილი, რომელიც თქვენ გეგმავთ და გააუმჯობესოს თქვენი საიტი, თქვენი საიტი განახლება ყველა SEO კუთხე მაგალითად ნივთიერება, სურათები და კოდი უნდა იყოს SEO გამარტივებაში. საუკეთესო დრო, რომ დაიწყოს თქვენი საიტი SEO არის წერტილი, რომელიც თქვენს საიტზე ცოტა ხნის წინ გამოქვეყნდა ახალი ნივთიერება და სურათები, გამოყენებით ამ სასწავლო SEO მომსახურება კომპანია (პირველი იდეა ვებ) პაკისტანში შეიძლება ნიშნები გაუმჯობესების პოზიციონირება.
?וכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO חיפוש שיווק ושיווק חברתי הם מתכנסים האם שמת לב איך פייסבוק מנסה להפוך יותר מנוע חיפוש כמו ו Google מנסה להיות חברתי יותר?
?유 할 수있는 콘텐츠는 새로운 SEO 왕인가?
?색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까?
?유 할 수있는 콘텐츠는 새로운 SEO 왕인가?
?색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까?
?신은 페이스 북이 어떻게 더 많은 검색 엔진과 같이되기 위해 노력하고 있는지, 그리고 Google 더 많은 사회가 되려고 노력하고 있습니까?