Главная Новости

Опубликовано: 27.10.2017

видео

Гриневич: Затверджено концепцію реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Моя дочка цієї осені перейшла до 6 класу, прогрма навчання з кожним роком стає дедалі тяжчою, і я як мама інколи не можу допомогти своїй дитині правильно та якісно виконати домашнє завдання. Особливо, якщо це стосується написання творів з предметів української мови чи літератури, адже за покликанням я не гуманітарій, я більше розуміюсь на точних науках. Завдяки зручному сайті твори з української мови моя дочка, може самостійно написати хороший твір, та заробити за нього високу оцінку. На сайті в доступній формі подається матеріал, як правильно, поетапно написати твір. З чого потрібно почати, на чому наголосити, як правильно проставити знаки пунктуації. Завдяки такому помічникові, моя донька завжди на відмінно виконує домашню роботу такого типу і я дуже за неї рада, напевно кожна мама гордиться успіхами своєї дитини. За два місяці роботи із цим інформаційним сайтом, донька підтягнула знання по українській мові та літературі до високого рівня, якщо раніше вона робила багато помилок під час написання диктантів, творів, то зараз всі помилки звелися до мінімуму. Хотілося б від імені всіх батьків подякувати людям, які створили цей сайт і допомагають підростаючому поколінні досконало знати рідну мову. Зараз, в умовах повзучої та відкритої мовної єкспансії з боку східного сусіда, такі питання становляться ще біль нагальними та потребують особливої уваги. Тому кожному українцю потрібно зимислитися над цим питанням, бо тільки його остаточне вирішення може забеспечити надійний державний сувіренитет.

С этого года детям так же добавили английский и немецкий языки, так как школа с гуманитарным уклоном. Первое время я хотела найти такой же сайт только на других языках. Оказалось, что такого еще нет. Очень жаль, потому что это очень удобно как для деток, так и для родителей и учителей.

Раньше, когда мы учились в школе, ничего такого не было. Все, что могли, рисовали сами. Учителя придумывали задания, исходя из собственных возможностей, так как компьютеров раньше тоже не было, как и копировальных машин. Конечно, сейчас и уровень образования значительно выше. Но и требования тоже возросли.


Світло. Вчитель – учень: хто кого?

rss