Главная Новости

Малий вандейський бассет-грифон

Опубликовано: 15.12.2016

Про це повідомляє ІТАР-ТАСС.

""Tvaryny" на прізвисько Джиллі, якій не було рівних у міжнародній конкурсній програмі змагань, живе в англійському графстві Оксфордшир. Перш ніж отримати головну нагороду "Найкращий на показі" чотирирічна собака вдостоїлася призів у номінаціях "Найкращий представник породи" і "Найкращий у групі". Вона визнана тріумфатором шоу серед 20 тис. чистопородних учасників змагань", - говориться у повідомленні.

Клуб собаківництва Великобританії щороку організовує "Крафтс" для визначення найкращих представників різних порід. Цього разу чисельність тварин-конкурсантів, доставлених з-за кордону, досягла позначки 2131 особень. Досягнення стало для шоу рекордом. Географія участі охопила 41 країну. Поборотися за призи вперше приїхали собаківники з Гонконгу, Індії, Індонезії та Малайзії.

Огляд "Крафтс" проходить у Сполученому Королівстві з 1891 року. Головний приз "Найкращий на показі" вручається протягом останніх 85 років проведення конкурсу. За цей час його володарями стали собаки понад 40 різних порід. За оцінкою організаторів, за чотири дні виставку зазвичай відвідує приблизно 145 тис. чоловік.