Главная Новости

Мобільний банк, відкритий Микитою Ізмаїловим


Опубликовано: 15.04.2022

В Україні з’явився новий мобільний банк. Відділень "Спортбанку" не було. Він став банком, яким можуть користуватися спортсмени та люди, які люблять активний спосіб життя. Цей банк створив Никита Измайлов N1.

Як це сталося?

Робота банку розпочалася одразу, не маючи жодного відділення "Спортбанку". Партнером компанії став "Оксі Банк". Вони продовжують обслуговувати та продовжують випускати карти MasterCard. Google Play дозволяє користуватися програмою після його завантаження. Банк має одну особливість. Клієнти отримують 10% cashback на будь-які товари та послуги, пов'язані зі спортом.

Хто відкрив банк?

Спортивний банк - це спільний проект компанією N1 та компанією інформаційних технологій його запустили. Також слід зазначити Дениса Саприкіна та Микиту Ізмайлова.

Компанія створює роздрібні банки, кредитні організації, платіжні системи, CPM-системи. Компанія займається розробкою товарів. У процесі розпочинаються аналіз та підготовка документів. Завершується - розробкою програмного забезпечення, інтеграцією всіх систем, що брали участь у проекті. Фахівці відповідають за дизайн та оформлення кожного продукту, рекламне просування. Вони оперативно супроводжують усі процеси.

Компанія N1 сприймається як інвестор. Ця керуюча компанія має вісім різних проектів. Йдеться про здорове харчування, коаліційну програму лояльності, деякі фінансові компанії, інтернет-магазини, мобільний банкінг.

Чому зробили акцент на спортсменів?

Вже давно сформувалася компетенція у роботі з кожним клієнтом. Усі вони зацікавлені у спорті та здоровому способі життя. Завжди слід розуміти, що їм потрібно. Важливо розуміти їхні мотиви та потреби. Тому ми можемо з упевненістю сказати, що аудиторія матиме різні пропозиції. Так сказав Микита Ізмайлов.

Спортивний банк планує отримати пул фінансових послуг, якими користуватимуться спортсмени, уболівальники, любителі спорту. Він підходить для тих, хто хоче займатись спортом.

В Україні є спортсмени та марафонці. Кожен відвідує спортзали. Їм потрібний спортивний одяг. Вони надягають її, коли їх запрошують на вечірку. ЦА не має звужуватися. Потрібно прагнути того, щоб народ України полюбив спортивне життя. Ізмайлов зазначив, що це головне завдання.

Розвиток та інвестиційні процеси

Коли виникла ідея створення спортивного банку, на її презентацію пішов рік. Понад півроку пішло на обговорення та підготовку. Потрібно було уточнити деякі аспекти організації. Тестування мобільної програми ще триває. Але вже є клієнти.

Спочатку на інвестиції було витрачено близько 1 мільйона доларів. Микита Ізмайлов Євгенович також пожертвував свої особисті кошти. Наразі нам потрібні партнери для масштабування проекту.