Главная Новости

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation


Опубликовано: 25.01.2022

Соціальні програми благодійного фонду Parimatch

Благодійний фонд працює на території Казахстану, України, Білорусії, Кіпру, здійснюються програми розвитку дітей, з обмеженими можливостями. Також проводиться допомога для сімей у тяжкому матеріальному становищі з метою розвитку фізичних здібностей дітей віком від 6 до 16 років.

Таким чином благодійні ініціативи фонду Parimatch спрямовані на рівний розвиток фізичних здібностей у дітей незалежно від їх стану здоров'я. Багато дітей з інвалідністю повинні на такому ж рівні, як і повністю здорові, мати доступ до занять спортом, участі в різних змаганнях.

Благодійний фонд Parimatch

Проводиться велика кількість соціальних програм:

  • дітям, які мають інвалідність, їм необхідно забезпечувати спеціальні освітні умови,
  • для тих дітей, які мають складні ситуації в сім'ї,
  • діти з інтернатів та дитячих будинків та інших реабілітаційних центрів.

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation

Проводиться велика кількість соціальних програм, спрямованих на розвиток дітей, крім цього проводиться робота з удосконалення умінь та навичок педагогічного складу.

Види програм

"Спортивний наставник", "так я можу", "нова фізична культура", "Boost4best", кожна програма має свій напрямок.

Так я можу

Цей напрямок розрахований на дітей з інвалідністю, які мають проблеми у ментальному розвитку. Організація Parimatch займається розвитком здібностей цих дітей, запропоновано велику кількість видів спорту. Буде організовано спеціальні тренування, які допомагають вражати потенціал цих дітей.

Спортивний наставник

Спорт допомагає розвивати впевненість у собі, розкриває фізичні здібності та дає можливість досягти певних досягнень. Діти з сімей із проблемним способом життя, завдяки спорту будуть вести здоровий спосіб життя, прагне перемоги.

Нова фізкультура

Ця програма необхідна для того, щоб розвивати здібності учнів у фізичній культурі. Також проводиться робота з вчителями, їм надаються нові методики та способи розвитку учнів, щоб зацікавити їх спортом.

Boost4best

Програма спрямована на те, щоб усі діти з потенціалом у різних видах спорту могли отримати можливість розвивати ці здібності, відвідувати тренування, брати участь у змаганнях, чемпіонатах.

Така велика сфера діяльності дозволила благодійному фонду «Parimatch» стати відомим у багатьох країнах, при цьому діти отримують можливість займатися спортом незалежно від фінансових можливостей батьків.