Основи SEO оптимізації Wordpress! 3 найпоширеніші помилки!

 1. Я вважаю, що кожна стаття на блозі обов'язково повинна бути:
 2. Пропоную Вашій увазі - 3 найпоширеніші помилки по seo оптимізації:
 3. Пишемо пости під ключові запити
 4. Заповнюємо seo теги title, description, keywords
 5. Реєструємо сайт в панелі веб-майстрів і прикручуємо статистику
 6. На своєму блозі я використовую 3 найпопулярніші системи:
 7. Для чого потрібні інструменти веб-аналізу?

Всім привіт

Всім привіт! Днями провів один експеримент і виявив 3 найпоширеніші помилки, які присутні на блогах і сайтах, де статей багато, а відвідуваність як кіт наплакав. Саме тому я вирішив скоріше опублікувати цю статтю і розповісти основи seo оптимізації WordPress.

Щоб усім було зрозуміло, почнемо з визначення. Сео оптимізація - це сукупність комплексних заходів різного виду пошукової оптимізації (внутрішньої і зовнішньої) з метою поліпшення позиціонування веб-ресурсу у видачі пошукових систем по конкретним ключовим словом, для залучення якомога більшої кількості трафіку.

З визначення можна зробити логічний висновок. Чим вище місце сайту в пошуковій видачі, відповідно тим більше цікавляться користувачів на нього заходить з пошуку.

Я вважаю, що кожна стаття на блозі обов'язково повинна бути:

корисної  читабельною  унікальної  цікавою  написана під певні ключові запити корисної
читабельною
унікальної
цікавою
написана під певні ключові запити

Особливо зверніть увагу на останній пункт. Інакше як ваші труди будуть знаходити користувачі інтернету? Виявляється, так вважають не всі, більшість новачків думає, що для гарної відвідуваності досить просто писати хороші пости і все буде в ажурі.

Насправді ж, кожен текстовий матеріал на сайті необхідно оптимізувати під конкретні ключові слова. Такі матеріали називають seo-статей, почитати про них більш детально можна - тут .

Днями я займався аналізом кількох десятків блогів і сайтів, щоб виявити найпоширеніші помилки по сео оптимізації і потім про це розповісти своїм читачем, щоб уберегти їх від цих грішків. Результати аналізу, мене м'яко сказати шокували. Про таке розвороті подій я навіть і не підозрював.

Мною було виявлено багато seo-помилок, але як то кажуть, помилки і створені для того, щоб вчитися і набиратися досвіду, інакше ж не як. В рамках цього поста неможливо розповісти про все і відразу. Тому з усієї маси, я виділив 3 найпопулярніших проступку, за які реально має бути соромно веб-майстру, бо це основи seo оптимізації WordPress сайту.

Речі, про які я зараз буду говорити, можуть вам здатися банальними і очевидними, але як ви вже переконалися, вони мають місце бути, тому я вважаю за потрібне тут їх описати. Використовуючи ці базові знання і ті, про які я говорив в інших матеріалах, ви як мінімум будете на 10 кроків попереду, тих блогерів хто все це знає, але не використовує і тих, хто про це не знає. Тепер приготуйтеся і зробіть глибокий вдих.

Пропоную Вашій увазі - 3 найпоширеніші помилки по seo оптимізації:

1. Пости пишуться на «авось», а не під певні ключові запити (КЧ)
2. Ігнорується заповнення обов'язкових тегів title, description, keywords
3. Веб-ресурс не доданий в панель інструментів веб-майстрів пошукових гігантів Яндекс і Гугл

Який може бути розмова про просування сайту без цих трьох самих базових речей? Пропоную розпочати виправлення цих помилок.

Пишемо пости під ключові запити

Мене найбільше вражає, що багато початківці блогери і веб-майстри, які прагнуть домогтися на своєму веб-ресурсі відвідуваності в кілька тисяч уникав і ще заробляти на ньому хороші гроші, досі пишуть статті на «авось». При цьому вони не аналізують і не вивчають попит на свої статті, не займаються складанням семантичного ядра і не вважають за потрібне робити елементарну, базову оптимізацію.

Як ви розумієте, ці косяки в терміновому порядку потрібно виправляти. Адже це ж не діло, коли людина пише корисні матеріали, намагається, вкладає свою душу в тексти, а в підсумку на його сайті 100 статей і відвідуваність 30-40 унікальних відвідувачів на добу. Рекомендую ознайомитися зі статей - « Як правильно писати статті в блог? Щоб відвідуваність зростала не по днях, а по годинах! ».

В першу чергу йдемо в статистику ключових слів Яндекса і пишемо туди тему майбутньої статті, наприклад «Як посолити огірки». Зверніть увагу, ключове словосполучення я помістив в лапки, це потрібно для перегляду більш точного результату.

Бачимо наступний результат:

Бачимо наступний результат:

Наведу приклад готовий структури статті. Я б зробив приблизно таким чином:

Я б зробив приблизно таким чином:

Думаю, тут сенс вам зрозумілий. Хто-небудь складає таку структуру перед написанням своїх статей? Швидше за все ні, ніж так. Тому прошу звернути на це особливу увагу.

Заповнюємо seo теги title, description, keywords

Ще один поширений косячок, це не заповнення тегів title, description і keywords. Кому-то це може здатися елементарним, але на жаль, як показує практика не все це знають і роблять. Перше, що необхідно зробити для seo оптимізації WordPress, це встановити один з цих плагінів: All in One Seo Pack, Platinum SEO Pack, Yoast SEO plugin. Це найпопулярніші і кращі плагіни для пошукової оптимізації Вордпресс. Всі вони безкоштовні, без цих плагінів немає сенсу вести блог і займатися його просуванням.

Відразу хочу вас попередити, у плагінів, про які ми говорили вище, є функція автоматичного заповнення тегів. Цією функцією ні в якому разі користуватися не можна, тому що вона заповнює теги некоректно.

Тому прописуємо все вручну, тим більше вище по тексту, ви переконалися, що в цьому немає нічого складного. Коротко про головне, при найкращому розкладі title і заголовок поста повинні відрізнятися за написанням, але в обох обов'язково повинні бути присутніми ключові слова.

Тепер поговоримо про description, це короткий опис title, яке бачать користувачі в пошуковій видачі. Текст в ньому обов'язково повинен містити ключові слова, а також бути цікавим і чіпляють. Прочитавши його, користувач повинен побачити рішення свого завдання або проблеми і відразу захотіти ознайомитися з вашою статтею. Ви вже починаєте розуміти основи seo оптимізації WordPress сайту?

Після установки одного з рекомендованих плагінів, в моєму випадку це - All in One Seo Pack, на сторінці редагування записи приступаємо до самостійного заповнення title, description, keywords:

Я закликаю вас робити це в обов'язковому порядку, точно так само як чистити зуби вранці і перед сном! Повірте, це дуже важливо при seo оптимізації WordPress сайту.

Реєструємо сайт в панелі веб-майстрів і прикручуємо статистику

Пропоную Вашій увазі найпопулярнішу помилку блогерів і власників сайтів - це не додавання своїх web-ресурсів в панелі інструментів веб-майстрів від Яндекса і Гугла. І ще плюс до всього цього новачки не встановлюють на свої web-ресурси системи веб-аналізу. Погодьтеся, це взагалі неприпустимо? Реєстрацію в панелі веб-майстрів і установку лічильників для збору інтернет-статистики, треба робити взагалі в першу чергу після створення інтернет-ресурсу.

Якщо провести аналогію з життя, то виходить приблизно так. Уявіть, що ви хлопець, який вже довго зустрічаєтеся з дівчиною, у вас з нею серйозні стосунки, любов і все таке, а от з батьками, ви її досі не познакомілі.😀

Напевно, у вас виникло питання. Навіщо це потрібно робити? По-перше, ви говорите дядькові Яндексу і дядькові Гуглу, що у вас є сайт і ви були б дуже їм вдячні, якби їх пошукові роботи проиндексировали і додали його в пошук швидше. По-друге, якщо на вашому інтернет-ресурсі є серйозні помилки, які необхідно негайно виправити, то пошуковики вас про це повідомлять.

По-третє, ви тільки уявіть собі як круто, коли у вас на сайті є безкоштовна система статистики, яка працює 24 години на добу без обіду і вихідних і зливає вам всю безцінну інформацію, використовуючи яку можна значно поліпшити свій web-ресурс. Якими інструментами веб-аналітики користуюся я?

На своєму блозі я використовую 3 найпопулярніші системи:

Яндекс-Метрика  Liveinternet  Google Analytitcs Яндекс-Метрика
Liveinternet
Google Analytitcs

Використовую все три, тому що кожна система відмінно доповнюють іншу і у кожної є свої унікальні, інноваційні здібності і можливості. В рамках цієї статті неможливо розповісти про них детально, для кожної потрібно писати окремий пост, незабаром я обов'язково це зроблю. Щоб не пропустити цю інформацію, підписуйтесь на мою розсилку. Якщо ви новачок і поки не хочете особливо морочитися всій цій інтернет-статистикою, то встановіть на свій wed-ресурс Яндекс-Метрику, на перших порах цього цілком буде достатньо.

Для чого потрібні інструменти веб-аналізу?

А потрібні вони, для того щоб дивитися і аналізувати певні статистичні дані, на підставі яких ми розуміємо потреби відвідувачів нашого сайту і відповідно знаємо, на що слід звернути свою увагу, а що поліпшити.

Взагалі, веб-аналітика дуже важлива для кожного веб-майстра, з її допомогою він може бачити повну картину відбуваються речей на своєму інтернет-проект, а без неї він як моряк без компаса, який не знає в якому напрямку рухається і розвивається його сайт.

Взагалі, веб-аналітика дуже важлива для кожного веб-майстра, з її допомогою він може бачити повну картину відбуваються речей на своєму інтернет-проект, а без неї він як моряк без компаса, який не знає в якому напрямку рухається і розвивається його сайт

Які дані можна витягувати з інструментів веб-аналізу? В рамках цієї статті, ми не будемо в це особливо заглиблюватися, тому наведу простий приклад. За допомогою інструментів аналізу можна дізнатися: ключові слова, за якими знаходять ваш ресурс, показники відмов, глибину перегляду, кількість відвідувачів, звідки вони прийшли і якими пристрої користуються і багато іншого.

На цьому дана стаття підходить до кінця. Сподіваюся, я в повній мірі розкрив тему основи seo оптимізації WordPress і ви виправите, ті 3 найпоширеніші помилки, якщо вони у вас є. Як ви вважаєте, що ще можна віднести до основ пошукової оптимізації WP? Які часті сео-помилки, ви помічаєте у початківців блогерів і власників інтернет-ресурсів?

PS Чи вважаєте, цей матеріал корисним? Тоді скажи мені «спасибі», натиснувши на кнопки соціальних мереж прямо зараз! До зв'язку!

З повагою, Іван Маслов .

Похожие

ვიდეო კურსები SEO- ზე. უფასო SEO ტრენინგი, საძიებო სისტემა SEO ოპტიმიზაცია, ნახვა ხელშეწყობა და ...
ვიდეო კურსები SEO- ზე. უფასო SEO ტრენინგი, საძიებო სისტემა SEO ოპტიმიზაცია, ნახვა ხელშეწყობა და ხელშეწყობა.
এসইও ভিডিও কোর্স। বিনামূল্যে এসই প্রশিক্ষণ, সার্চ ইঞ্জিন SEO অপ্টিমাইজেশান, ওয়েবসাইট প্রচার এবং প্রচার। বিনামূল্যে...
এসইও ভিডিও কোর্স। বিনামূল্যে এসই প্রশিক্ষণ, সার্চ ইঞ্জিন SEO অপ্টিমাইজেশান, ওয়েবসাইট প্রচার এবং প্রচার। বিনামূল্যে
Το περιεχόμενο που είναι κοινόχρηστο είναι ο νέος βασιλιάς SEO Το μάρκετινγκ αναζήτησης και το κοινωνικό μ...
Το περιεχόμενο που είναι κοινόχρηστο είναι ο νέος βασιλιάς SEO Το μάρκετινγκ αναζήτησης και το κοινωνικό μάρκετινγκ συγκλίνουν Έχετε παρατηρήσει πώς το Facebook προσπαθεί να γίνει περισσότερο μηχανή αναζήτησης και όπως Google προσπαθεί να γίνει πιο κοινωνική; Έχω παρακολουθήσει στενά το πόλεμοι μηχανών
הדרכות וידאו ב SEO אופטימיזציה וידאו קורסים על SEO. אימון
הדרכות וידאו ב SEO אופטימיזציה וידאו קורסים על SEO. אימון
... seo-packages/"> सस्ते दर एसईओ संकुल । कस्टमाइज़ बेस्ट एसईओ पैक्स खोज इंजन अनुकूलन पैकेज ग्राहकों ...
... seo-packages/"> सस्ते दर एसईओ संकुल । कस्टमाइज़ बेस्ट एसईओ पैक्स खोज इंजन अनुकूलन पैकेज ग्राहकों के लिए हैं ताकि वे अपना खुद का चयन कर सकें। वे एसईओ सेवाओं को कुछ वर्गों में अलग करके, एक दूसरे के साथ बंडल प्रसाद के विपरीत ग्राहकों के लिए एक मूल दृष्टिकोण देते हैं। संभवतः, यह खोज इंजन अनुकूलन की ओर बढ़ने के लिए आदर्श तरीका नहीं है; एक
תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO חיפוש שיווק ושיווק חברתי הם מת...
תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO חיפוש שיווק ושיווק חברתי הם מתכנסים האם שמת לב איך פייסבוק מנסה להפוך יותר מנוע חיפוש כמו ו Google מנסה להיות חברתי יותר?
关于SEO的视频课程。 免费的seo培训,搜索引擎seo优化,网站推广和推广。 要免费获得下载链接。
关于SEO的视频课程。 免费的seo培训,搜索引擎seo优化,网站推广和推广。 要免费获得下载链接。
可共享的内容是新的SEO王 搜索营销和社交营销正在融合 您是否注意到Facebook正试图变得更像搜索引擎 谷歌 试图变得更加社交? 我一直在密切关注 搜索引擎大战 多年来。 曾几何时,搜索大战由Google,MSN和Yahoo!组成。 那些日子已经一去不...
可共享的内容是新的SEO王 搜索营销和社交营销正在融合 您是否注意到Facebook正试图变得更像搜索引擎 谷歌 试图变得更加社交? 我一直在密切关注 搜索引擎大战 多年来。 曾几何时,搜索大战由Google,MSN和Yahoo!组成。 那些日子已经一去不回。 今天,它归结为谷歌,Facebook和微软Bing。 当Facebook推出他们的
למעלה SEO ספרים שלום חברים! מציאת ספרים SEO כדאי באמת לא קל. העובדה היא כי מנועי החיפוש מתקדמי...
למעלה SEO ספרים שלום חברים! מציאת ספרים SEO כדאי באמת לא קל. העובדה היא כי מנועי החיפוש מתקדמים במהירות רבה, יותר ויותר אלגוריתמים חדשים החיפוש מופיעים. מה אתמול מותר לאתר להיכנס TOP, היום לא יכול לעבוד. בתנאים אלה, גם בעת פרסום ספר חדש, המידע המוצג בו אינו יכול להיות רלוונטי לחלוטין. באינטרנט ישנם שני ספרים גדולים על אופטימיזציה למנועי חיפוש, אשר מתעדכנים כל הזמן מעודכן. שניהם חופשיים
... SEO 왕인가? 검색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까? 당신은 페이스 북이 어떻게 더 많은 검색 엔진과 같이되기 위해 노력하고 있는지, 그리고 Goog...
... SEO 왕인가? 검색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까? 당신은 페이스 북이 어떻게 더 많은 검색 엔진과 같이되기 위해 노력하고 있는지, 그리고 Google 더 많은 사회가 되려고 노력하고 있습니까? 나는 계속해서 검색 엔진 전쟁 몇 년 동안. 옛날 옛적에 검색 전쟁은 구글, MSN, 야후! 그 시절은 오래 전에 사라졌습니다. 오늘은 Google, Facebook 및 Microsoft Bing으로 이어집니다. 페이스 북이 시작했을 때
在拉合尔巴基斯坦的SEO服务 最佳实践为您的网站搜索引擎优化是您计划和改善您的网站,使您的网站从所有SEO角度刷新,例如物质,图片和代码是SEO精简的点。 开始您的网站搜索引擎优化的最佳时间是您的网站最近发布的新物质和图片的点,利用此培训巴基斯坦的SEO服务公司(第一个想法网站)可以获得改善定位的迹象。 我们在巴基斯坦提供最好的SEO套餐。 然而,巴基斯坦拉合尔的SEO服务公司有能力通过应用SEO专家安装方法来增强他...
在拉合尔巴基斯坦的SEO服务 最佳实践为您的网站搜索引擎优化是您计划和改善您的网站,使您的网站从所有SEO角度刷新,例如物质,图片和代码是SEO精简的点。 开始您的网站搜索引擎优化的最佳时间是您的网站最近发布的新物质和图片的点,利用此培训巴基斯坦的SEO服务公司(第一个想法网站)可以获得改善定位的迹象。 我们在巴基斯坦提供最好的SEO套餐。 然而,巴基斯坦拉合尔的SEO服务公司有能力通过应用SEO专家安装方法来增强他们的网站内容,元数据,图像,URL等,从而在搜索引擎优化中获得当前的计划网站。 然而,独特的组织试图让他们的网站在谷歌定位,但他们所有的帐户非真实的关于他们的网站实质和口碑厚度和重定向比例。 他们只需要他们的网站完成所有内容,除非他们不修改他们在网站上使用的物质。 他们通过现金进行现场规划和升级,但是,当花在内容上的时间让他们感到困惑时。 后来,当他们的网站受到Google的影响时,这种不满变成了他们的困扰。 无论如何,我只是为了正念目的而组织这个。 第一个想法网站开发,域名注册和托管公司提供最好的和
Інакше як ваші труди будуть знаходити користувачі інтернету?
Рекомендую ознайомитися зі статей - « Як правильно писати статті в блог?
Хто-небудь складає таку структуру перед написанням своїх статей?
Ви вже починаєте розуміти основи seo оптимізації WordPress сайту?
Погодьтеся, це взагалі неприпустимо?
Навіщо це потрібно робити?
Якими інструментами веб-аналітики користуюся я?
Для чого потрібні інструменти веб-аналізу?
Які дані можна витягувати з інструментів веб-аналізу?
Як ви вважаєте, що ще можна віднести до основ пошукової оптимізації WP?