Флорида SEO копірайтер Сьюзан Грін пояснює, чому оптимізація копіювання робить добре

  1. 1. Як копірайтер SEO, я виявив, що збереження пошукових систем на увазі, коли я пишу допомагає мені...
  2. 2. Як копірайтер SEO, я виявив, що пошукові системи нагороджують як кількість, так і якість.
  3. 3. Як копірайтер SEO, я дізнався, що пошукові системи і відвідувачі сайту ненавидять бути обдуреними.
  4. 4. Як копірайтер SEO, я зрозумів, що написання для пошукових систем не перешкоджає моїй творчості.
  5. 5. Як копірайтер SEO, я дізнався, що оновлення вмісту регулярно посилює веб-сайт, а також покращує...
  6. 6. Як копірайтер SEO, я виявив, що пошукові системи і читачі не люблять снобізм.
  7. 7. Як копірайтер SEO, я дізнався, що розмовна написання перетворює найкраще.

Чи боїтеся ви, що написання для пошукових систем позбавить вашої творчості

Чи боїтеся ви, що написання для пошукових систем позбавить вашої творчості?

Ви стурбовані тим, що слова вашого сайту будуть звучати підробленими, майже робототехнічними?

Ви параноїк, що пошукова оптимізація буде перешкоджати потоку вашого сайту?

Ну, перестань турбуватися. І дати SEO піти!

Пошукова оптимізація не погана річ. І копію, яка оптимізована пошуковою системою, не потрібно виключати читача. Дійсно! Гарний вміст може відповідати порядку денному як павуків пошукових систем, так і ваших клієнтів.

Звідки я знаю? Мене звуть Сьюзен Грін, і я був професійним копірайтером у Флориді більше 20 років. Я вивчав SEO копірайтинг протягом останніх 15 років. На додаток до читання великої кількості матеріалу на цю тему, я дізнався з проб і помилок. Тобто, я б дізнався про стратегію SEO, а потім фактично поклав її для використання і подивився, як він спрацював, налаштувавши, як я пішов.

Коли я даю пораду SEO, я можу говорити з переконанням, тому що я сам тестував ці теорії. Ось тоді шість основних принципів, які я дізнався про пошукову оптимізацію:

1. Як копірайтер SEO, я виявив, що збереження пошукових систем на увазі, коли я пишу допомагає мені зосередити свою копію.

Замість того, щоб включати декілька тем на одній сторінці, я зараз вибираю одну основну тему і детально вивчаю її. Я вибираю одну або дві ключові фрази і переконайтеся, що вони включають ці фрази до мого тексту, включаючи заголовки, копії тіла та мета-теги. Цей тип уваги не тільки звертається до пошукових систем, мої читачі також отримують більше м'яса, щоб жувати.

2. Як копірайтер SEO, я виявив, що пошукові системи нагороджують як кількість, так і якість.

Чим більше інформації ви пропонуєте по темі, і чим краще написано, що вище, тим вище рядок сторінки в пошукових системах, що має сенс, чи не так? Мета пошукових систем полягає в тому, щоб запропонувати шукачеві кращі джерела інформації для досліджуваної теми. Отже, надання субстанції, і багато чого з нього, є хорошою стратегією.

3. Як копірайтер SEO, я дізнався, що пошукові системи і відвідувачі сайту ненавидять бути обдуреними.

Якщо ви вважаєте, що найкращий спосіб дістатися до вершини пошукових систем, це повторити вашу фразу численні слова до моменту її безглуздого чи навіть просто незручного читання, ви помиляєтеся. Хоча ця тактика може дати вам результати в короткостроковій перспективі, в кінцевому підсумку пошукові системи покарають вас за використання двоякої техніки.

Навіть якщо ви досягли успіху в отриманні вашого веб-сайту більше трафіку, ви б розчарували своїх відвідувачів, які незабаром перейдуть до вашого сайту і перейдуть до наступного, імовірно, такого, що пропонує шукану інформацію. Так що не обманюйте; просто надайте якісний контент.

4. Як копірайтер SEO, я зрозумів, що написання для пошукових систем не перешкоджає моїй творчості.

Справа в тому, що ви дійсно не пишете для пошукових систем; Ви пишете для відвідувачів свого веб-сайту. Ви можете бути творчими і говорити від серця. Насправді, саме це зробить вашу копію найефективнішою.

Це не означає, що ви повинні ігнорувати технології SEO. Але вважайте, що павуки пошукової системи просто інша частина вашої аудиторії, і включаючи їхні потреби на додаток до ваших відвідувачів, це просто хороше написання в Інтернеті.

Подібно до того, як телевізійні письменники повинні думати про рейтинги, а письменники журналів повинні думати про цифри циркуляції, ви повинні мати на увазі пошукові системи під час написання для вашого медіа, Інтернету.

5. Як копірайтер SEO, я дізнався, що оновлення вмісту регулярно посилює веб-сайт, а також покращує його рейтинг в пошукових системах.

Пошукові системи визнають сайти, які постійно змінюються, і винагороджують їх частішими відвідуваннями з павуків пошукових систем і більш високими рейтингами. Ваші відвідувачі хочуть отримати поточну інформацію. Постійне освіження сайту та додавання нового вмісту приваблює нових відвідувачів і повертає старих віруючих.

6. Як копірайтер SEO, я виявив, що пошукові системи і читачі не люблять снобізм.

Вибір слова критичний. Не використовуйте елітарні терміни, намагаючись звучати розумно. Виберіть слово, яке використовує ваша аудиторія. Зрештою, це ключові слова, які вони будуть використовувати під час пошуку. І як тільки вони потраплять на ваш сайт, ви хочете підробити зв'язок, так що пишіть розмову.

Наприклад, ви можете подумати, що ви розумніші, якщо ви використовуєте термін "зміна клімату". Проте, за даними Google, щомісяця в середньому 300 000 людей шукають кліматичні зміни, а 2,2 мільйона шукають глобальне потепління.

Інший приклад. За даними Google, щомісяця в середньому 40 000 людей шукають «низькі тарифи», але 25 мільйонів шукають «дешеві рейси». Так, 25 мільйонів! Таким чином, веб-сайт, який використовує фразу «дешеві рейси», отримає більше відвідувачів, а також створить кращий зв'язок з ними, ніж ті сайти, які наполягають на використанні більш висококласного терміну «низькі тарифи».

Підсумок, хороший копірайтер SEO пише для своєї аудиторії, відвідувача. Виконано правильно, включення ключових слів не руйнує копію; це фактично допомагає йому залишатися зосередженим на тій руці.

7. Як копірайтер SEO, я дізнався, що розмовна написання перетворює найкраще.

Вибір правильних ключових слів - це питання визначення того, які слова читачі використовують. Щоб залучити ваших читачів і бути ефективними в переконанні їх, ви повинні говорити їхньою мовою. Напишіть розмову.

Кращий веб-сайт у світі практично невидимий, якщо він не отримує трафік. SEO допомагає клієнтам прийти в двері. Проте, ваш пріоритет # 1 завжди повинен залучати читачів і змушувати їх вживати певних дій. SEO не заважає цьому об'єктиві один біт.

Якщо романісти хочуть залишитися творчими пуристами, а поети хочуть залишитися, добре, поетичними, і не дають жодної думки про щось технічне, як пошуковий рейтинг, це нормально. Але для тих з нас, хто використовує комерційні веб-сайти для просування наших продуктів або послуг, ігноруючи важливість пошукової оптимізації, не вистачає величезної можливості для зростання нашого успіху.

* * *

Потрібна допомога у створенні вмісту для вашого веб-сайту? Поговоріть з SEO pro. Зв'яжіться з Сьюзен Грін, копірайтер Флориди SEO, сьогодні!

Похожие

在拉合尔巴基斯坦的SEO服务 最佳实践为您的网站搜索引擎优化是您计划和改善您的网站,使您的网站从所有SEO角度刷新,例如物质,图片和代码是SEO精简的点。 开始您的网站搜索引擎优化的最佳时间是您的网站最近发布的新物质和图片的点,利用此培训巴基斯坦的SEO服务公司(第一个想法网站)可以获得改善定位的迹象。 我们在巴基斯坦提供最好的SEO套餐。 然而,巴基斯坦拉合尔的SEO服务公司有能力通过应用SEO专家安装方法来增强他...
在拉合尔巴基斯坦的SEO服务 最佳实践为您的网站搜索引擎优化是您计划和改善您的网站,使您的网站从所有SEO角度刷新,例如物质,图片和代码是SEO精简的点。 开始您的网站搜索引擎优化的最佳时间是您的网站最近发布的新物质和图片的点,利用此培训巴基斯坦的SEO服务公司(第一个想法网站)可以获得改善定位的迹象。 我们在巴基斯坦提供最好的SEO套餐。 然而,巴基斯坦拉合尔的SEO服务公司有能力通过应用SEO专家安装方法来增强他们的网站内容,元数据,图像,URL等,从而在搜索引擎优化中获得当前的计划网站。 然而,独特的组织试图让他们的网站在谷歌定位,但他们所有的帐户非真实的关于他们的网站实质和口碑厚度和重定向比例。 他们只需要他们的网站完成所有内容,除非他们不修改他们在网站上使用的物质。 他们通过现金进行现场规划和升级,但是,当花在内容上的时间让他们感到困惑时。 后来,当他们的网站受到Google的影响时,这种不满变成了他们的困扰。 无论如何,我只是为了正念目的而组织这个。 第一个想法网站开发,域名注册和托管公司提供最好的和
... SEO王 搜索营销和社交营销正在融合 您是否注意到Facebook正试图变得更像搜索引擎 谷歌 试图变得更加社交? 我一直在密切关注 搜索引擎大战 多年来。 曾几何时,搜索大战由Google,MSN和Y...
... SEO王 搜索营销和社交营销正在融合 您是否注意到Facebook正试图变得更像搜索引擎 谷歌 试图变得更加社交? 我一直在密切关注 搜索引擎大战 多年来。 曾几何时,搜索大战由Google,MSN和Yahoo!组成。 那些日子已经一去不回。 今天,它归结为谷歌,Facebook和微软Bing。 当Facebook推出他们的 2010年4月打开Graph
SEO სერვისები ლაჰორ პაკისტანში საუკეთესო პრაქტიკის თქვენი საიტი SEO არის წერტილი, რომელიც თქვენ გეგმავთ და...
SEO სერვისები ლაჰორ პაკისტანში საუკეთესო პრაქტიკის თქვენი საიტი SEO არის წერტილი, რომელიც თქვენ გეგმავთ და გააუმჯობესოს თქვენი საიტი, თქვენი საიტი განახლება ყველა SEO კუთხე მაგალითად ნივთიერება, სურათები და კოდი უნდა იყოს SEO გამარტივებაში. საუკეთესო დრო, რომ დაიწყოს თქვენი საიტი SEO არის წერტილი, რომელიც თქვენს საიტზე ცოტა ხნის წინ გამოქვეყნდა ახალი ნივთიერება და სურათები, გამოყენებით ამ სასწავლო SEO მომსახურება კომპანია (პირველი იდეა ვებ) პაკისტანში შეიძლება ნიშნები გაუმჯობესების პოზიციონირება.
למעלה SEO ספרים שלום חברים! מציאת ספרים SEO כדאי באמת לא קל. העובדה היא כי מנועי החיפוש מתקדמי...
למעלה SEO ספרים שלום חברים! מציאת ספרים SEO כדאי באמת לא קל. העובדה היא כי מנועי החיפוש מתקדמים במהירות רבה, יותר ויותר אלגוריתמים חדשים החיפוש מופיעים. מה אתמול מותר לאתר להיכנס TOP, היום לא יכול לעבוד. בתנאים אלה, גם בעת פרסום ספר חדש, המידע המוצג בו אינו יכול להיות רלוונטי לחלוטין. באינטרנט ישנם שני ספרים גדולים על אופטימיזציה למנועי חיפוש, אשר מתעדכנים כל הזמן מעודכן. שניהם חופשיים
유 할 수있는 콘텐츠는 새로운 SEO 왕인가? 색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까? 당신은 페이스 북이 어떻게 더 많은 검색 엔진과 같이되기 위해 노력하고 있는...
유 할 수있는 콘텐츠는 새로운 SEO 왕인가? 색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까? 신은 페이스 북이 어떻게 더 많은 검색 엔진과 같이되기 위해 노력하고 있는지, 그리고 Google 더 많은 사회가 되려고 노력하고 있습니까? 나는 계속해서 검색 엔진 전쟁 몇 년 동안. 옛날 옛적에 검색 전쟁은 구글, MSN, 야후! 그 시절은 오래 전에 사라졌습니다. 오늘은 Google, Facebook 및 Microsoft Bing으로 이어집니다. 페이스 북이 시작했을 때
Το περιεχόμενο που είναι κοινόχρηστο είναι ο νέος βασιλιάς SEO Το μάρκετινγκ αναζήτησης και το κοινωνικό μ...
Το περιεχόμενο που είναι κοινόχρηστο είναι ο νέος βασιλιάς SEO Το μάρκετινγκ αναζήτησης και το κοινωνικό μάρκετινγκ συγκλίνουν Έχετε παρατηρήσει πώς το Facebook προσπαθεί να γίνει περισσότερο μηχανή αναζήτησης και όπως Google προσπαθεί να γίνει πιο κοινωνική; Έχω παρακολουθήσει στενά το πόλεμοι μηχανών
... SEO תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO חיפוש שיווק ושיווק חברתי הם מתכנסים האם שמת לב איך פייס...
... SEO תוכן ניתן לשתף הוא המלך החדש SEO חיפוש שיווק ושיווק חברתי הם מתכנסים האם שמת לב איך פייסבוק מנסה להפוך יותר מנוע חיפוש כמו ו Google מנסה להיות חברתי יותר? אני עוקב מקרוב אחר
הדרכות וידאו ב SEO אופטימיזציה וידאו קורסים על SEO. אימון
הדרכות וידאו ב SEO אופטימיזציה וידאו קורסים על SEO. אימון
याहू सेवाओं में एसईओ सेवा आपकी साइट एसईओ के लिए सबसे अच्छा अभ्यास वह बिंदु है जिस पर आप अपनी साइट की योजना...
याहू सेवाओं में एसईओ सेवा आपकी साइट एसईओ के लिए सबसे अच्छा अभ्यास वह बिंदु है जिस पर आप अपनी साइट की योजना और सुधार करेंगे, अपनी साइट को सभी एसईओ कोणों जैसे कि पदार्थ, चित्र और कोड को एसईओ स्ट्रीमलाइन से ताज़ा करें। आपकी साइट का एसईओ शुरू करने का सबसे अच्छा समय वह बिंदु है जिस पर हाल ही में आपकी साइट को नए पदार्थों और चित्रों के साथ प्रकाशित किया गया है, पाकिस्तान में इस प्रशिक्षण एसईओ सेवा कंपनी (पहला विचार वेब) का उपयोग करके सुधार स्थिति के संकेत मिल सकते हैं। हम पाकिस्तान में सबसे
এসইও ভিডিও কোর্স। বিনামূল্যে এসই প্রশিক্ষণ, সার্চ ইঞ্জিন SEO অপ্টিমাইজেশান, ওয়েবসাইট প্রচার এবং প্রচার। বিনামূল্যে...
এসইও ভিডিও কোর্স। বিনামূল্যে এসই প্রশিক্ষণ, সার্চ ইঞ্জিন SEO অপ্টিমাইজেশান, ওয়েবসাইট প্রচার এবং প্রচার। বিনামূল্যে
关于SEO的视频课程。 免费的seo培训,搜索引擎seo优化,网站推广和推广。 要免费获得下载链接。
关于SEO的视频课程。 免费的seo培训,搜索引擎seo优化,网站推广和推广。 要免费获得下载链接。
Чи боїтеся ви, що написання для пошукових систем позбавить вашої творчості?
Ви стурбовані тим, що слова вашого сайту будуть звучати підробленими, майже робототехнічними?
Ви параноїк, що пошукова оптимізація буде перешкоджати потоку вашого сайту?
Звідки я знаю?
Чим більше інформації ви пропонуєте по темі, і чим краще написано, що вище, тим вище рядок сторінки в пошукових системах, що має сенс, чи не так?
Потрібна допомога у створенні вмісту для вашого веб-сайту?
?색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까?
?유 할 수있는 콘텐츠는 새로운 SEO 왕인가?
?색 마케팅 및 소셜 마케팅이 수렴하고 있습니까?
?신은 페이스 북이 어떻게 더 많은 검색 엔진과 같이되기 위해 노력하고 있는지, 그리고 Google 더 많은 사회가 되려고 노력하고 있습니까?